PiS

Aktualności

Otwarcie Punktu Obsługi Wyborców w Racławicach26.09.2006

We wtorek, 26 września br. Poseł na Sejm RP Dariusz Kłeczek otworzył filię Biura Poselskiego i Punkt Obsługi Wyborców w Racławicach koło Niska. Punkt Obsługi Wyborców i filia Biura Poselskiego Posła Dariusza Kłeczka mają swoją siedzibę w budynku Katolickiego Domu Kultury „Arka”, który działa pod dyrekcją Pani Ewy Sęk.

Na uroczystość przybyło wielu gości, członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Racławic, Niska, Rudnika nad Sanem i innych miejscowości powiatu niżańskiego oraz goście z Tarnobrzega. Wśród przybyłych byli kandydaci PiS w wyborach do samorządów gmin, powiatu i sejmiku oraz kandydaci PiS na burmistrzów i wójtów.

Uroczystość prowadził Pan Eugeniusz Trzustko, asystent Posła Dariusza Kłeczka i szef sztabu wyborczego PiS w powiecie niżańskim. Po przywitaniu ks. Jana Kądziołki, proboszcza parafii w Racławicach, Posła Dariusza Kłeczka, kandydatki Ziemi Niżańskiej do Sejmiku Ewy Sęk, kandydata na burmistrza Niska Józefa Sroki i przybyłych gości, dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca w Racławicach wręczyły Posłowi Dariuszowi Kłeczkowi kwiaty.

Poseł na Sejm RP Dariusz Kłeczek dokonał uroczystego otwarcia Punktu Obsługi Wyborców, ks. Proboszcz Jan Kądziołka poświęcił tablice, a Zespołu Pieśni i Tańca „Racławice” z Katolickiego Domu Kultury „Arka” w Racławicach, działającego pod dyrekcją Ewy Sęk uświetnił uroczystość otwarcia biura występem.

Następnie ks. Proboszcz Jan Kądziołka dokonał poświęcenia nowo otwartego Biura Poselskiego i Punktu Obsługi Wyborców. Ks. Proboszcz odczytał Ewangelię św. Marka. Wygłosił także krótkie kazanie na temat roli polityków, ich ciężkiej pracy i walki jaką obecna ekipa rządząca musi toczyć o lepszą Polskę. Odniósł się do sytuacji w Kraju i zapewnił o modlitewnym wsparciu obecnego Rządu i wszystkich polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Po akcie poświęcenia biura głos zabrał Poseł Dariusz Kłeczek, który podziękował księdzu Proboszczowi za piękne słowa i duchowe wsparcie oraz zaprosił wszystkich na konferencję prasową i spotkanie. W konferencji prasowej udział wzięli Poseł Dariusza Kłeczek, Dyrektor KDK „Arka” Ewa Sęk - kandydatka niżańskiego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Podkarpackiego i Józef Sroka - kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Niska. Konferencję poprowadził Pan Eugeniusz Trzuskot, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do samorządu powiatowego.

Poseł Dariusz Kłeczek podziękował wszystkim przybyłym za pomoc i wsparcie. Zapewnił także o swojej wielkiej sympatii i przywiązaniu do Niska i Racławic. Poseł nakreślił przybyłym sytuacje jaka ma miejsce w Sejmie i ewentualne jej konsekwencje. Określił zasady działania Punktu Obsługi Wyborców i przedstawił swoich asystentów, którzy będą pracować w Racławicach, Pana Eugeniusza Trzuskota i Pana Tadeusza Frączka. Następnie głos zabrała Ewa Sęk, która mówiła o wielkiej szansie jaka dają Podkarpaciu fundusze unijne. Obiecała także, że jako radna Sejmiku będzie dbała o pozyskanie i właściwe wykorzystanie tych funduszy, a Pan Józef Sroka krótko przedstawił konieczne zmiany jakich potrzebuje Nisko. Przybyli na konferencje dziennikarze pytali o kandydatów do rad gmin, powiatu niżańskiego oraz kandydatów na wójtów, burmistrzów. Wszyscy obecni kandydaci zostali przedstawieni.

Pan Poseł w słowie końcowym zapewnił o swoim wsparciu i pomocy jakiej chciałby udzielić wszystkim kandydatom w nadchodzących wyborach samorządowych. Wstępnie ustalono także terminy spotkań wyborczych w gminach powiatu niżańskiego. Po konferencji prasowej wszyscy zebrani zaproszeni zostali na spotkanie przy ognisku, podczas którego panowała ciepła rodzinna atmosfera.

Powrót do listy

Twoje poparcie

  • Marek z Bydgoszczy:Popieram Prawo i Sprawiedliwość bo dało nam Polakom nadzieję na silną Polskę...

  • Andrzej:Jarosław Kaczyński to najlepszy premier po roku 1989.Człowiek o wielkiej...

  • Iza - Londyn:Mam nadzieję, że wkrótce będzie można kontynuować budowę i rozwój IV RP.

  • Stan:PiS jest potrzebny Polsce, proszę, uratujcie nasz kraj przed komuchami i...

Wyraź poparcie
Bliżej ludzi | Aktualności | Kalendarium | Twoje poparcie | Fotogalerie | Multimedia | Punkty obsługi wyborców | Kontakt
Copyright © 2006 PiS: Zespół IT | Wykonanie: INVENTOR Multimedia